Užsimerkti nepažįstamoje erdvėje nepatogu, neįprasta. Trikdo mintis, kad kažkas į jus pasižiūrės keistai, tyliai svarstys, ką sėdėdami ant kilimėlio lotoso poza čia veikiate ir kodėl. Tačiau jūs to žvilgsnio nematote, negirdite kitų galvose skimbčiojančių minčių. Jums ramu. Pasiryždami išeiti iš atsargumo zonos pastūmėjate save nuotykiui, kuris leis atrasti naujų potyrių, atvers jūsų pačių mintis, kurias savyje nešiojotės, tačiau neartikuliavote.

Tris vasario sekmadienius – 13, 20 ir 27 dienomis – 14 val., kviečiame panirti į asmenines meditacijas, kurias naviguos garso meno instaliacijos. Galerijos erdvėse rasite paruoštus kilimėlius ir sėdmaišius, kuriuose įsitaisius tereiks atpalaiduoti, užsimerkti ir suintensyvinti klausos juslę. Tokiu būdu kviečiame pažinčiai su žmogaus kūno vidaus organų skleidžiamais ritmais Jokūbo Čižiko instaliacijoje, miesto žemėlapio atkūrimui mintyse Mato Drukteinio įkontekstintoje erdvėje, dangaus elementų kaitos suvokimui Vyginto Orlovo instaliacijoje, apmąstyti, kokias ypatybes garsams suteikia emocinis pagrindas patelkiant Roberto Beccera audio kompozicijas, supratimui, kaip kasdienis mašinų triukšmas fragmentuoja aplinkos visumą Demetrio Castellucci instaliacijoje, įsijausti į erdvės suvokimą paklaidinantį binauralinį Laurynos Narkevičiūtės ir Andriaus Šiurio peizažą.

Šia programa raginame lankytojus galerijos erdvėse išsilaisvinti ir „išjungiant“ regą įsiklausyti panyrant į šiuolaikinio meno kūrinius.

Taip pat rekomenduojame atsinešti savo priemones – jogos, aerobikos ar kitus kilimėlius – ir pasitelkiant meno kūrinius medituoti pasąmonės potyrius.

Visą vasarį galerijoje galima įsiamžinti SU-MENĖJIMO būseną prie specialios fotosienelės ir / arba užpildyti specialų atvirlaiškį, kurį jūsų gavėjas gaus 2023-iaisiais – Vilniaus miesto jubiliejaus proga.