Erdvės Jūsų parodoms bei renginiams

Nuoma .

Siūlome išskirtines erdves Jūsų renginiui XVI a. Bazilijonų vienuolyno architektūriniame ansamblyje, pačiame Vilniaus senamiesčio centre – prie pat Aušros Vartų. Galerijos „Arka“ ekspozicines sales sudaro daugiau kaip 500 kv. m. ploto. Siūlome galerijoje rengti kūrybinius vakarus, leidinių pristatymus, fotosesijas, filmavimus, seminarus, kamerinius koncertus, verslo susitikimus ar kitus uždarus renginius. Dėl erdvių nuomos, techninių galimybių, inventoriaus ir pan. kviečiame susisiekti telefonu ar el. paštu.

Projektų vystymas .

Turite idėjų ir norite jas įgyvendinti kartu? Siūlome kultūros projektų vystymo, kuravimo, paraiškų rengimo ir projektų administravimo paslaugas. Rengiame menotyros straipsnius, recenzijas ir kt. tekstus. Dėl detalesnės informacijos kviečiame kviečiame susisiekti telefonu ar el. paštu.

Prekyba autoriniais darbais

Kūrinių pardavimas ir nuoma .

Kviečiame susipažinti su dailės ir šiuolaikinio meno kūrėjais, pristatomais galerijos rengiamose parodose. Bendradarbiaujame su įvairiais Lietuvos menininkais ir galime pasiūlyti platų spektrą skirtingų rūšių ir žanrų kūrinių Jūsų kolekcijai. Tarpininkaujame bei teikiame kūrinių nuomos Jūsų erdvėms paslaugas. Dėl detalesnės informacijos kviečiame kviečiame susisiekti telefonu ar el. paštu.

Domina siūlomos paslaugos?

Reikalingos erdvės, kuratorių pagalba ar norite įsigyti meno kūrinius?