Informuojame, kad gegužės 27 d., numatytos atlikėjos Justės Kraujelytės EP albumo „Nejausmas“ tarpdisciplininio pristatymo sesijos yra atšaukiamos.

Menininkė apgailestauja ir viešame pranešime rašo: „Skauda širdį, bet po ilgų bandymų nejausti savo kūno poreikių turiu atšaukti albumo „Nejausmas“ pristatymo koncertą. EP bei jo paskutinė daina muzikos platformas pasieks 05-25 ir labai tikiuosi, kad susitiksime vasaros koncertuose. Šiuo metu man stipriai būtina pasirūpinti savimi, sustiprėti ir labai tikiu, kad vasara atneš daugiau idėjų, muzikos, inspiracijų bei šviesos.

Visiems, kas įsigyjo bilietus – pinigai už juos bus grąžinti kiekvienam iš Jūsų. Labai ačiū už palaikymą, man jis be galo svarbus🤍 Simboliška, bet paskutinė EP daina kalba apie tai, ką seniai turėjau priminti sau, labai tikiuosi, kad ji Jums patiks!

Esu be galo dėkinga visiems, prisidėjusiems prie šio koncerto įgyvendinimo, mes su komanda tikrai ketiname sugrįžti prie šio patyriminio koncerto įgyvendinimo pasibaigus vasarai, tad sakome IKI!“

2020 m. Justė pristatė solinių dainų rinkinį ,,Therapy“, jos išleisti singlai „Stormy waters“, „Like they say or do“, „You did before“, ,,Stars“ jau susilaukė klausytojų pripažinimo. Šių metų nacionalinėje Eurovizijos atrankoje su kūriniu ,,How to get my life back“ ir ryškiu pasirodymu atlikėja ne tik uždavė sudėtingų klausimų, bet ir susilaukė labai palankių įvertinimų. Justė Kraujelytė -alternatyvios muzikos moterų atlikėjų “pati pasidariau“ susivienyjimo narė bei steigėja, jos įvairialypėje bei plačioje kūrybinėje, projektinėje bei koncertinėje veikloje atsisipindi atlikėjos poreikis kalbėti nepatogiomis temomis, edukuoti visuomenę, jungti skirtingas disciplinas, į muziką integruoti filosofijos, sociologijos bei psichologijos disciplinas ir labai juvelyriškai bei metodiškai konstruoti atmosferą, kurioje klausytojas kviečiamas patirti ne tik reginį, bet užmegzti ryšį su neatsakytais klausimais sau.

Galerijoje ,,Arka“ 5 pristatymo sesijose kiekvieno atvykusio laukia 1 val. trukmės audiovizualinė patirtis: paroda, atskleidžianti nerimo temą, vaizdo bei garso instaliacijos bei meditacinė praktika. Kiekvienos sesijos metu atlikėja su gyvo garso grupe atliks ir visas EP albumo ,,Nejausmas“ dainas.

„Gali būti keista, gali būti šiek tiek nejauku, bet tikiu, kad ši netradicinė patirtis savaip įtrauks kiekvieną atėjusį. Nerimas su kiekvienu iš mūsų gyvena kasdien, todėl kviečiu susipažinti ir jį prisijaukinti “ –sako autorė Justė.

Projektas iš dalies finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos bei asociacijos LATGA Socialinio fondo lėšomis.